RPT Docu Oy

ESPOO

 Suomeksi På svenska In English
Ruukinkuja 3
02320 ESPOO
Soome

Tel. +358 9 809 911
Faks +358 9 8099 1200


E-post: rpt@rpt.fiTeabeteenused ja kirjastustegevus ehituse ja tööstuse alal
Rakennusfakta, Faktanet Live, Rakennustutka
Oikeat Osoitteet, First Index
Investointifakta ja Alihankintafakta
Projektiuutiset, Teollisuusnyt, Rakenna Oikein


KONSULTATSIOONITEENUSED

konsulteerimine, konsultatsiooniteenus, konsultatsiooniteenused

Äritegevuse tutvustus

RPT Docu Oy kuulub kontserni Docu Group, kes on Euroopa juhtiv ehitusteabeteenuste pakkuja. Rahvusvahelise ettevõttena vahendame ehitusega seotud turuteavet, turu-uuringuid ja müüki toetavaid teenuseid ka Rootsist, Norrast, Taanist, Saksamaalt, Austriast ja Šveitsist. Avaldame ehitusajakirju Projektiuutiset, Teollisuus Nyt, Rakenna Oikein ja First Index.
/img/c/731618.gif

Teenused

Tunneme Soome ehitusprojekte ning tööstuse allhanketöid ja investeeringuid masinatesse. Teeme aastas 90 000 telefonikõnet teabe andjatele, et koguda andmeid ehituse ja tööstuse tulevaste investeeringute kohta. Meie abiga on kliendid õigel ajal õiges kohas. Lisaks pakume ettevõtetele turu-uuringuid, teavet ehitusturul toimuva kohta, statistikat ja aadressiteenuseid.

Kvaliteetsed ajakirjad Projektiuutiset, Teollisuusnyt ja Rakenna Oikein, mida me avaldame, annavad ehitus- ja tööstussektori otsustajatele toimiva turunduskanali.
/img/c/731619.gif

Otsisõnad

müügikontaktid, salesleads, müügiobjektid, CRM-süsteem, turuteave, turuinfo, turu-uuringud, aadressiteenused, ehitusteave, ehitusinfo, projektiobjektid, ehitusprojektid, ehitushanked, äriinvesteeringud, Projektiuutiset, Rakenna Oikein, Spaces, Spaces Home, First Index, TeollisuusNyt, Byggfakta, Rakennusfakta, Rakennustutka, Oikeat Osoitteet, Faktanetlive, RPT Rakennusalan Projektitiedosto, ehitusteabe otsing, RPT otsing
Kiinteistötarkastukset ja tärinämittauksetthyssenkrupp - Alumiinin ammattilainen